Maria Sadowska uderzyła w Zenka Martyniuka i Sławomira. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała

i

Autor: Tomasz Radzik, AKPA

disco polo

Maria Sadowska skrytykowała Zenka Martyniuka i Sławomira. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała

2023-10-25 12:43

Maria Sadowska, reżyserka filmu "Dziewczyny z Dubaju" w ostatnim czasie mocno wypowiedziała się o Zenonie Martyniuku i Sławomirze. Skrytykowała muzykę, którą grają i wbiła też szpilę samym wokalistom. To rozjuszyło internautów. Sadowska doczekała się dosadnej odpowiedzi. Jedna z gwiazd nie wytrzymała.

Maria Sadowska uderzyła w świat disco polo

Reżyserka filmu "Dziewczyny z Dubaju" w jednym z ostatnich wywiadów bardzo mocno wypowiedziała się nt. Zenona Martyniuka i Sławomira. Panowie, którzy stworzyli wielkie hity, jak "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Miłość w Zakopanem" oberwali od gwiazdy za to, jaką muzykę grają. Ta stwierdziła, że nie powinni występować na telewizyjnych imprezach sylwestrowych i dosadnie stwierdziła, że wpuszczanie Zenka z koncertami do filharmonii, uczy społeczeństwo, że to dobra muzyka, a to doprowadzi do tego, że Polacy będą narodem z kulturą na poziomie przedszkolnym. Jak widać reżyserka filmu "Dziewczyny z Dubaju" (który raczej nie promuje kultury wysokiej) nie gryzła się w język. Za tę wypowiedź mocno oberwało się jej od internautów, którzy zarzucili jej, że nie powinna wypowiadać się na takie tematy. Głos zabrała też jedna z gwiazd muzyki.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Maria Sadowska oberwała za ciśnięcie po Sławomirze i Zenku Martyniuku

Wypowiedź Marii Sadowskiej wywołała w Internecie spore kontrowersje. Pod artykułem, który zamieściliśmy na Facebooku VOX FM nie brakowało negatywnych komentarzy. Użytkownicy zarzucili jej, że sama nie może pochwalić się jakąś wielką karierą i wytknęli przeszłość. Nie brakowało też opinii, że każdy powinien mieć prawo do słuchania tego, na co ma ochotę i Marii Sadowskiej nic do tego, kto czego słucha. Niespodziewanie głos w sprawie zabrał też zespół Daj to głośniej.

Od Sławka i Zenka niech się szanowna Pani Maja, która znana jest z tego że jest znana odwali 🙂

- napisano z profilu grupy.

Jak widać Zenek Martyniuk i Sławomir mogą liczyć na spore wsparcie ze strony swoich kolegów z branży. Czy sami zainteresowani zabiorą głos? A może Maria Sadowska jakoś wytłumaczy się ze swoich słów? O tym zapewne przekonamy się niebawem.