Discoboys

i

Autor: materiały prasowe

disco polo

Nie takiego finału koncertu spodziewali się Discoboys. Wiemy, jak zareagował Kamil Kossakowski

2023-08-29 13:01

Formacja Discoboys w ostatnich tygodniach rozgrzewa fanów swoimi koncertami w całej Polsce. Sprzyja temu sezon wakacyjny, podczas którego gwiazdy disco polo mają mnóstwo pracy. I choć zawsze starają się, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, to czasem dochodzi do wpadek. Co wydarzyło się na show Discoboys?

Discoboys i Kamil Kossakowski - koncerty

Grupa Discoboys z liderem Kamilem Kossakowskim na czele ma podczas tego sezonu wakacyjnego mnóstwo pracy. Formacja jeździ z miasta do miasta i zachwyca fanów swoimi występami. Niejednokrotnie przedtem jednak sporo pracując, co ostatnio ujawnił wokalista zespołu. Jakiś czas temu chłopcy z Discoboys połączyli nawet koncertowo siły z innym popularnym zespołem - Topky. I choć zazwyczaj wszystkie show odbywały się bez większych problemów i przeszkód, to sytuacja zmieniła się jednak podczas jednego z ostatnich występów autorów numerów "Wakacje" i "Zarąbista blondi". Do wpadki doszło na koncercie na dożynkach gminno-parafialnych. A to wszystko na oczach setek fanów, którzy przyszli zobaczyć występ swojego ulubionego zespołu. Co się stało? Tego się nie spodziewacie.

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM

Wpadka na koncercie Discoboys

Kamil Kossakowski zdążył już przyzwyczaić fanów do tego, że podczas występów ma mnóstwo energii. Niejednokrotnie muzyk podczas śpiewania skacze po scenie, tańczy i pokazuje, że ma całą masę mocy. On tak. Jednak tej mocy zabrakło ostatnio scenie. Podczas występu Discoboys na dożynkach gminno-parafialnych zabrakło bowiem prądu! W związku z tym nie tylko nie działało w odpowiedni sposób oświetlenie, ale i chociażby mikrofon artysty i głośniki. Jak zareagował Kamil Kossakowski i jego zespół? Wręcz wzorowo! Panowie zaczęli grać koncert dalej na niepodłączonych instrumentach, a także śpiewać na cały głos razem z publicznością. Tej nie trzeba było do tego długo namawiać, dzięki czemu mogliśmy obserwować niesamowite połączenie Discoboys i ich fanów. Jedno jest pewne - i oni i zespół długo nie zapomną tego występu. A Wy możecie zobaczyć go poniżej.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk