Grał w Ojcu Mateuszu i Do dzwonka Disney'a. Dziś rozbiera się w serwisie dla dorosłych

i

Autor: AKPA, Instagram/franekskywalker Grał w "Ojcu Mateuszu" i "Do dzwonka" Disney'a. Dziś rozbiera się w serwisie dla dorosłych

pikantne zdjęcia

Popularny aktor grał w serialach "Ojciec Mateusz" i "Do dzwonka" Disney'a. Dziś rozbiera się w serwisie dla dorosłych

2023-12-11 11:56

Był jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, która wystąpiła w serialu Disney'a. Sporą rozpoznawalność przyniosła mu rola Seby w "Do Dzwonka". Występował też w "Ojcu Mateuszu". A nastolatki się w nim kochały. Marcin Turski porzucił jednak aktorstwo i dziś rozbiera się przed kamerą i aparatem.

Gwiazdor "Ojca Mateusza" i "Do dzwonka" rozbiera się przed kamerą

"Do dzwonka" to jedna z najpopularniejszych polskich produkcji Disney'a. W serialu mogliśmy oglądać losy kilku uczniów, którzy mieli różnego rodzaju przygody. Całość nadawana była na Disney Channel. To w tej produkcji swoje kariery rozwijali Julia Chatys i Wojciech Rotowski, których obecnie możemy oglądać w "Na Wspólnej". W serialu grała również Iga Krefft, czyli Ula Mostowiak z "M jak miłość", a także piosenkarka działająca jako Ofelia. Fani "Do dzwonka" z pewnością kojarzą też jednak luzaka Sebę, w którego wcielał się Marcin Turski. Ten w przeciwieństwie do pozostałych kolegów nie postawił jednak na wielką karierę aktorską w Polsce. Choć zagrał m.in. w "Ojcu Mateuszu", "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" dziś zdecydowanie daleko mu do wizerunku grzecznego chłopca. A bliżej raczej do mocno niegrzecznego. Aktor postawił bowiem na rozwój w branży erotycznej.

TRIBSS | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Marcin Turski działa w serwisie dla dorosłych

Kiedy jeszcze jako nastolatek grał w serialu "Do dzwonka" zapewne nikt nie spodziewał się w jakim kierunku pójdzie jego kariera. Dziś Marcin Turski przełamuje tabu i rozbiera się w sieci. Działa tam jako Franek Walker. Według informacji, które znajdziemy w bio na jego Instagramie - obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. I zdecydowanie nie przypomina już chudego nastolatka z serialu Disney'a. Marcin Turski mocno przypakował i jego sylwetka robi duże wrażenie. Bardzo chętnie dzieli się nią na swoim profilu na Instagramie pod nickiem franekskywalker (co ciekawe obserwuje go nawet Julia Wieniawa). Praktycznie każda fotka, którą tam znajdziemy przedstawia chłopaka bez koszulki. Jednak chętnie pokazuje nie tylko sześciopak. Dawny gwiazdor Disney'a prowadzi też bowiem profil w serwisie dla dorosłych - OnlyFans, gdzie możemy znaleźć dużo pikantniejsze treści. Nagość nie stanowi bowiem dla niego najmniejszego problemu. Mało tego, zachęca do kontaktu, jeśli ktoś chce uzyskać dostęp do ekskluzywnych materiałów. Jak widać to już kolejna gwiazda Disney'a, która zrywa z wizerunkiem grzecznej. Na wizerunek z pazurem postawiła m.in. Miley Cyrus z serialu "Hannah Montana". Z kolei w podobnym kierunku rozwoju "kariery", jak Marcin Turski poszedł inny gwiazdor Disney'a - Dan Benson, którego można było oglądać w serialu "Czarodzieje z Waverly Place".

Listen on Spreaker.