„Love Island 7” w ogniu krytyki. Co nie spodobało się widzom?

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci „Love Island 7” w ogniu krytyki. Co nie spodobało się widzom?

Love Island

Twórcy Love Island PRZESADZILI? Widzowie wieszają na nich psy. „Poziom żenady sięgnął zenitu”

2023-04-06 21:20

Ostatnie odcinki „Love Island” wywołują wiele emocji. Na wyspie zawitali wyjątkowi goście, a zabawa, którą wymyślili twórcy… rozwścieczyła internautów. Co takiego się wydarzyło?

„Love Island 7” chyli się ku końcowi. W jednym z ostatnich odcinków Islanderów odwiedzili Igor Łubkowski i Mateusz Zacharczuk, którzy wystąpili kolejno w 2. i 3. edycji programu (pierwszemu z nich przyniósł on nawet miłość, która trwa do dziś). Odcinek z 6 kwietnia wzbudził jednak silne kontrowersje jeszcze zanim doczekał się emisji. Tym razem twórcy posunęli się za daleko, a widzowie postanowili zbojkotować program.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dramy i afery na Love Island 7! Zebraliśmy dla Was wszystkie aktualne konflikty na Wyspie Miłości

„Love Island 7” w ogniu krytyki. Co nie spodobało się widzom?

Na instagramowym profilu programu pojawił się filmik zapowiadający nowy odcinek. Okazało się, że twórcy wymyślili „zabawę”, w której panowie… będą udawać, że są w ciąży, a ich partnerki spróbują znieść ich rozmaite zachcianki. Całość zakończyć się ma akcją porodową. To spotkało się z oporem ze strony internautów, którzy postanowili solidaryzować się z Martą.

Uczestniczka wyznała bowiem ostatnio, że w przeszłości straciła ciążę i było to dla niej traumatyczne przeżycie. Mimo to producenci nie okazali empatii i kazali jej uczestniczyć w takiej farsie. W sieci wylało się morze negatywnych komentarzy.

- Marta straciła ciążę, a tu takie zabawy?😮

- Przypominam tylko że Marta mówiła że straciła ciążę.

- Jprd xD No komment 🤦‍♀️

- Ciąża i poród, czyli jedno z najbardziej trudnych i często traumatycznych doświadczeń w życiu kobiety ma być obiektem waszych jaj dla oglądalności? Czy to jest program o dorosłych ludziach? 🤦🏼‍♀️ Poziom żenady sięgnął zenitu. Pierwsza i ostatnia edycja. Szkoda mi mózgu.

- Poziom żenady został przekroczony. 🤮🤮

„Love Island 7” – kiedy finał?

7. edycja „Love Island” znajduje się już na ostatniej prostej. Zwycięzców tegorocznej odsłony poznamy w finałowym odcinki, który zostanie wyemitowany już w niedzielę 9 kwietnia.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska