WOŚP 2022 - padł rekord! Adam poprowadzi Pierwszą Zmianę VOX FM! Kim jest zwycięzca?

2022-01-31 15:40 KB
6600zl
Autor: vox fm

Co to były za emocje! Kolejny rok z rzędu Radio VOX FM gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Co roku wystawiamy na aukcję możliwość współprowadzenia ulubionych programów słuchaczy. Nie inaczej było tym razem. Na licytację poszły Pierwsza Zmiana, To Jest Dzień i Best Lista. Kto został zwycięzcą aukcji i jaki program wybrał? My już wiemy!

WOŚP 2022 - współprowadzenie wybranego programu na żywo w Radiu VOX FM - wylicytowane! Bardzo zacięta walka trwała do ostatniej chwili, ale w końcu się udało! To kolejny rok, w którym pokaźna kwota trafi na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem - rekordowa! Komu będzie dane zobaczyć radio od kuchni, poznać ulubionych prezenterów i poprowadzić wybrany program na żywo? Zwycięzca mógł być tylko jeden. Sprawdź kto i za ile wygrał licytację!

WOŚP 2022 VOX FM
Autor: VOX FM

Rekordowa suma 6 tysięcy 600 zł! Za tyle słuchacz Adam poprowadzi Pierwszą Zmianę VOX FM!

6 tysięcy 600 złotych - to właśnie za tyle pieniędzy zostało wylicytowane współprowadzenie wybranego programu na żywo w Radiu VOX FM. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Adam Żebrowski z Warszawy, który jak przyznał w rozmowie z VOX FM, od lat chciał tę aukcję wygrać. - Specjalnie w niedzielę podbiłem cenę, żeby zobaczyć czy ktoś zareaguje. To były ogromne emocje. A jak już zobaczyłem, że wygrałem dostałem nowej energii - ekscytuje się szczęśliwy zwycięzca. Uczucie wygranej to coś wspaniałego, do tego w tak szczytnym celu!

Możemy się tylko domyślać, co może czuć Adam, który przekazał 6 tysięcy 600 złotych na bliski jego sercu cel charytatywny, a jednocześnie spełnił swoje marzenie o współprowadzeniu ulubionego programu w radiu. - Jestem wiernym słuchaczem VOX FM. Od prawie trzech lat próbowałem upolować poprowadzenie Pierwszej Zmiany, ale co roku ktoś mnie uprzedzał. Tym razem się udało! - cieszy się w rozmowie z nami Adam. - Nie dałem przeciwnikom żadnych szans. Chciałem wygrać i wygrałem! Jestem szczęśliwy! Żona trzymała za mnie kciuki - dodaje.

Jak przyznał Adam w rozmowie z nami, tym bardziej cieszy go fakt, że pieniądze zbierane w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, są przeznaczone dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. - Sam noszę okulary od 6. roku życia. Tym bardziej cieszę się, że te pieniądze zostaną przekazane na ten cel - podkreślił w rozmowie z nami.

Adam wygrał licytację VOX FM dla WOŚP! Kim jest zwycięzca?
Autor: Adam Żebrowski/ archiwum prywatne Adam wygrał licytację VOX FM dla WOŚP! Kim jest zwycięzca?

Adam z Warszawy - kim jest zwycięzca aukcji VOX FM dla WOŚP?

Adam Żebrowski to 58letni mieszkaniec Warszawy. Ma żonę Bożenkę i 31letnią córkę Kasię. Jest właścicielem firmy, zajmującej się produkcją materiałów na siedzenia samochodowe. Siedziba firmy znajduje się w oddalonym od Warszawy o 158 km Zgierzu, więc Adam codziennie spędza dwie godziny rano na dojazd. W drodze towarzyszy mu Radio VOX FM.

 - Kiedy wsiadam za kółko, od razu odpalam swoje ulubione radio. Wtedy swój program zaczyna Pierwsza Zmiana VOX FM. To z chłopakami zaczynam dzień - mówi Adam Żebrowski, zwycięzca aukcji WOŚP - Norbert, Konrad i Pawelec dają mi energię na cały dzień. Nakręcają swoim zachowaniem, poprawiają humor żartami, dzięki nim mam frajdę już od rana. Jadę autostradą, VOX FM gra w głośnikach, a Pierwsza Zmiana umila mi drogę do pracy.

Adam wygrał licytację VOX FM dla WOŚP! Kim jest zwycięzca?
Autor: Adam Żebrowski/ archiwum prywatne Adam wygrał licytację VOX FM dla WOŚP! Kim jest zwycięzca?

Adam z Warszawy przyznaje, że intensywnie słucha Radia VOX FM od około trzech lat. Poznał je dzięki kolegom w firmie i od razu zaczęło mu towarzyszyć w codziennych czynnościach. - Chłopaki pokazali mi VOX FM na zakładzie i od razu mi się spodobało. Fajna muzyka, fajni prowadzący, czego chcieć więcej? - zachwala Adam. - Tym bardziej ciekawiło mnie jak to wygląda z drugiej strony. Zawsze tylko słyszę audycje, a teraz chciałbym je zobaczyć.

Adam kąpie się z Pierwszą Zmianą VOX FM! "Wybór był oczywisty"

Ciekawy radia Adam będzie mógł teraz spełnić swoje marzenie. Za rekordową sumę 6 tysięcy 600 złotych wylicytował współprowadzenie wybranego programu na żywo w Radiu VOX FM. Przypomnijmy, do wyboru były trzy programy: Pierwsza Zmiana, To Jest Dzień i Best Lista. Nietrudno się domyślić, że wybrał Pierwszą Zmianę. - Best Listę i To Jest Dzień też słucham, ale do Pierwszej Zmiany jest mi najbliżej - mówi Adam Żebrowski. - Nie boję się wczesnego wstawania. I tak codziennie zaczynam dzień o 5.00 rano. Już się do tego przyzwyczaiłem. Wstawanie jest zdecydowanie łatwiejsze z Pierwszą Zmianą w głośnikach. Chłopaki towarzyszą mi nawet podczas porannej kąpieli - śmieje się Adam.

Nic dziwnego, że wybór Adama padł właśnie na współprowadzenie Pierwszej Zmiany  VOX FM i osobiste poznanie Norberta Bieńkowskiego, Konrada Piwowarskiego i Pawła Pawelca. Na pytanie "kogo najbardziej lubi  z całej trójki?", Adam nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. - Lubię ich razem, nie wyróżnię żadnej jednostki - przyznaje Adam Żebrowski w rozmowie z VOX FM - Lubię dialog między nimi, podoba mi się to, że każdy z nich jest inni i coś innego sobą reprezentuje. Razem tworzą fajną całość, której chce się słuchać.

"Poranne wyjce VOX FM" kontra Adam z Warszawy

Chociaż musimy przyznać, że z tym słuchaniem może być różnie - przypominamy, że chłopaki potrafią też wyć! Ich "Poranne Wyjce" robią w końcu furorę w Internecie, a najnowszy przebój  „Polski Ład” jako cover „Jeszcze raz” – Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski, chwyta za serce tak, że aż wyć się chce. Link dla przypomnienia tutaj

Chłopakom z Pierwszej Zmiany różne rzeczy przychodzą do głowy. Niewykluczone więc, że wpadną na pomysł by nagrać "Poranne wyjce" również ze szczęśliwym zwycięzcą Adamem. - Nie boję się tego, śpiewać umiem - przyznaje pewny siebie Adam  - No chyba że mnie trema zje, wtedy najwyżej to się wytnie - dodaje z uśmiechem.

Nasi Partnerzy polecają