Wzruszające wyznanie Kajry. Sławomir publicznie obnażony

i

Autor: Instagram.com/superkajra Wzruszające wyznanie Kajry. Sławomir publicznie obnażony

Wzruszające wyznanie Kajry. Sławomir publicznie obnażony

2021-10-28 11:23

Żona Sławomira – Magdalena Kajra Kajrowicz otarła się o zwycięstwo w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wokalistka przegrała walkę o Kryształową Kulę z aktorem Piotrem Mrozem. Kiedy kurz już opadł Kajra postanowiła publicznie napisać kilka słów. Padło szczere wyznanie w kierunku męża – Sławomira.

12. edycja „Tańca z Gwiazdami" przeszła do historii. W poniedziałkowy wieczór w finałowym boju o Kryształową Kulę zmierzyli się Magdalena Kajra Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Decyzją widzów zwycięzcami zostali Piotr i Hanna. Kajra mimo że zazwyczaj aktywna w mediach społecznościowych tym razem zamilkła na długo. Dopiero w środę napisała kilka słów do fanów ale i do swojego męża, obnażając przy tym jego cechy. Wprawdzie Sławomir zawsze podkreśla, jak bardzo kocha swoją żonę ale tym razem okazał się dla niej ogromnym wsparciem. „Zacznę od najważniejszych!” - rozpoczyna swoje podziękowania na Instagramie Kajra.

ZOBACZ TEŻ: Defis w Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Będą „Kolorowe sny” jakich nie wiedział nikt! Kiedy?

Sławomir, że wytrzymałeś ! Że byłeś. Wspierałeś. Woziłeś. Żywiłeś. Podnosiłeś na duchu jak się rozpadałam i umiałeś wstawić mnie do pionu ! Niech będą Ci wielkie dzięki i ucałowania! A jeszcze większe za to jakim jesteś Tatą I za to jaki stworzyliśmy DOM. Wracam do domu – napisała Kajra

Wszystko wskazuje na to, że Kajra i Sławomir będą mieć teraz więcej czasu dla siebie. Może dzięki temu powstanie kolejny hit na miarę „Miłość w Zakopanem”?

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ. Fantazja polskich tłumaczy. Te filmy nazywały się zupełnie inaczej! Zgadniesz jak?

Pytanie 1 z 10
Na początek klasyka. Tłumacz nie przewidział, że będą kolejne części, które niekoniecznie odbywać się będą w szklanym wieżowcu. Tymczasem oryginalnie "Szklana pułapka" to: