O krok od tragedii w Podkarpaciu! Nocą zawalił się dach domu! [RAPORT Z ANTENY 18.02.2021]

i

Autor: https://www.facebook.com/OSPBLIZNE/ O krok od tragedii w Podkarpaciu! Nocą zawalił się dach domu! [RAPORT Z ANTENY 18.02.2021]

O krok od tragedii na Podkarpaciu! Nocą zawalił się dach domu! [RAPORT Z ANTENY 18.02.2021]

2021-02-18 10:04

O krok od tragedii w Humniskach na Podkarpaciu. W nocy zawalił się dach domu jednorodzinnego. W środku przebywała trzyosobowa rodzina. Pod naporem śniegu runęły także dachy dwóch opuszczonych budynków gospodarczych w powiecie jarosławskim i sanockim.

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 18.02.2021 - Łazik wyląduje na Marsie
  2. RAPORT Z ANTENY 18.02.2021 - były poseł PO chce zostać prezydentem!

O krok od tragedii w Podkarpaciu! Nocą zawalił się dach domu! Nikt nie odniósł obrażeń. Przyczyną był najprawdopodobniej zalegający śnieg. Pod naporem śniegu runęły także dachy dwóch opuszczonych budynków gospodarczych w powiecie jarosławskim i sanockim. Takie sytuacje zimą mogą zdarzać się częściej. Obciążone są również gałęzie drzew i samochody.

Niebezpiecznie jest również na Opolszczyźnie, lecz tam nie zalegający śnieg stanowi problem. Od wielu godzin strażacy walczą z pożarem domu jednorodzinnego i budynku gospodarczego w Chróścielowie. Jeszcze przed przyjazdem strażaków z domu ewakuowało się dwóch mieszkańców.Nie wiadomo, jak długo potrwa cała akcja. Na miejscu jest blisko dwadzieścia jednostek straży pożarnej.

Raport z anteny 18.02, godz.10

RAPORT Z ANTENY 18.02.2021 - Łazik wyląduje na Marsie

Wieczorem cały świat wstrzyma oddech! Łazik Wytrwałość wyląduje na Marsie i da odpowiedź na pytanie - czy są tam ślady życia. Łazik ma przetestować między innymi pionierską technologię odzyskiwania tlenu z marsjańskiej atmosfery. Do tego pobierze kilkadziesiąt próbek skał z rejonu, w którym prawdopodobnie była rzeka. Więcej informacji znajdziecie również TUTAJ.

RAPORT Z ANTENY 18.02.2021 - były poseł PO chce zostać prezydentem!

Były, znany poseł Platformy Obywatelskiej chce zostać prezydentem. John Godson ogłosił że będzie kandydatem w wyborach na prezydenta... Nigerii. Wybory prezydenckie w Nigerii odbędą się w maju 2023 roku.

QUIZ Czy smartfon rządzi twoim życiem?

Pytanie 1 z 15
Czy czujesz się bezradny/zagubiony, gdy nie masz przy sobie telefonu?