Dostawczak zsunął się z podnośnika i zmiażdżył mężczyznę! Potworna tragedia w Zawierciu

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express Dostawczak zsunął się z podnośnika i zmiażdżył mężczyznę! Potworna tragedia w Zawierciu

RAPORT Z ANTENY 23.03.2021: Atak na karetkę w Warszawie. Ratownicy udzielali w niej pomocy dziecku!

2021-03-23 10:13

Atak na karetkę w Warszawie. Ratownicy udzielali w niej pomocy dziecku! W nocy na Pradze w Warszawie doszło do ataku na ratowników medycznych. Ci udzielali pomocy dziecku z wysoką gorączką. Policjanci czekają na oficjalne zgłoszenie w tej sprawie ze strony pogotowia - dopiero wtedy zaczną poszukiwania sprawcy.

- Został zniszczony samochód karetki pogotowia podczas wykonywanych czynności przez ratowników medycznych. Ratownicy zostali wezwani do dziewczynki, która gorączkowała dlatego z mamą przebywała na pokładzie karetki - powiedziała nam Irmina Sulich - ze stołecznej policji. Sprawca najpewniej był pijany. Według nieoficjalnych informacji to były partner matki dziecka.

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 23.03.2021 - łuk triumfalny w Tomaszowie Lubelskim
  2. RAPORT Z ANTENY 23.03.2021 - wielka awaria na trasie pociągów Wrocław - Warszawa!
Raport z Anteny 23.03

RAPORT Z ANTENY 23.03.2021 - łuk triumfalny w Tomaszowie Lubelskim

Tomaszów Lubelski drugim Paryżem? Samorządowcy planują postawić tam... łuk triumfalny. Ma upamiętnić Bitwę Warszawską. Pomysł ma poparcie wicepremiera Jacka Sasina. Łuk ma mieć wysokość sześciu metrów, a budowa pochłonie dwieście tysięcy złotych. Inwestycja już budzi duże kontrowersje, ale lokalne władze zapewniają - chodzi o pielęgnowanie historii:

RAPORT Z ANTENY 23.03.2021 - wielka awaria na trasie pociągów Wrocław - Warszawa!

Duże opóźnienia pociągów dalekobieżnych jadących przez stację Opole Główne. Pasażerowie jadący z Wrocławia do Przemyśla i do Warszawy muszą czekać na połączenie ponad dwie godziny. A pociąg ze Zgorzelca do Białegostoku ma już godzinę opóźnienia. Podczas remontu trasy wykonawca uszkodził wsporniki sieci trakcyjnej. Naprawa awarii potrwa cały dzień, a pociągi od strony Wrocławia będą kursowały objazdami.

Sonda
Czy zaszczepisz się przeciw SARS-CoV-2?