Despacito  zdeklasowane. Hit od Daj to głośniej - Mama ostrzegała - na pielgrzymkowym szlaku [VIDEO]

Despacito zdeklasowane. Hit od Daj to głośniej - Mam ostrzegała - na pielgrzymkowym szlaku [VIDEO]/YouTube.com/DAJ TO GŁOŚNIEJ

12-08-2019

Despacito zdeklasowane. Hit od Daj to głośniej - Mama ostrzegała - na pielgrzymkowym szlaku [VIDEO]

Kilka lat temu królowało Despacito, potem na szlaku pojawił się hit SławomiraMiłość w Zakopanem, a w tym roku cała Polska oszalała na punkcie Daj to głośniej i piosenki Mama ostrzegała! To właśnie przeróbka tego kawałka dodaje otuchy pielgrzymom w drodze na Jasną Górę.

Wzruszające chwile w życiu gwiazdy disco polo. Patryk Pegza z After Party pokazał córkę! [ZDJĘCIE]

Despacito  zdeklasowane. Hit od Daj to głośniej - Mama ostrzegała - na pielgrzymkowym szlaku [VIDEO]

Zespół Daj to głośniej pojawił się na polskiej scenie stosunkowo niedawno, ale efekt jaki wywołał swoim debiutanckim singlem przerósł najśmielsze oczekiwania. Piosenka Mama ostrzegała bije rekordy popularności. Kawałek uwielbiają nie tylko fani disco polo. Interesują się nim tez inni artyści do tego stopnia,że jak grzyby po deszczu powstają kolejne wersje utworu. Pierwszy raz  Mam ostrzegała ze zmienionymi słowami można było usłyszeć w VOX FM, ekipa Porannych Wyjców Pierwszej Zmiany przygotowała alternatywny tekst, później MaJoR x ctrsk Bootleg stworzył klubowy remix, a teraz powstała wersja pielgrzymkowa.Młodzi ludzie zmierzający na Jasną Górę napisali nowe słowa i zaśpiewali. Sprawdźcie jak im poszło!

 

 disco polo
hit
pielgrzymka
Despacito
Daj to głośniej
Mam ostrzegała