Etna zrezygnowała z wakacji! Zrobiła to dla rodziny!

Zrobiła to dla rodziny! Etna zrezygnowała z wakacji!/Instagram.com/etnamusicofficial

30-11-2019

Etna zrezygnowała z wakacji! Zrobiła to dla rodziny!

Jesienna, polska szaruga potrafi dać w kość, szczególnie tym, którzy nie mieli czasu, by korzystać ze słońca latem. Dla gwiazd disco polo wakacyjne miesiące, to gorący koncertowy czas. Nie dziwi więc, że jesienią próbują wyrwać się z kraju. Taki plan miała także Etna. Gwiazda disco polo musiała jednak zmienić urlopowe plany.

Impuls – Jak to się stało - długo oczekiwana premiera już w sieci. Co na to fani?

Etna zrezygnowała z wakacji! Zrobiła to dla rodziny!

Joanna Kaczanowska czyli Etna to kobieta wulkan. Na scenie disco polo znana jest m.in. z takich piosenek, jak U la la, Królewna czy Przytulajka. Wokalistka prowadzi też program Polokuchnia w Polo Tv. Znana jest też z ekologicznego stylu życia i morsowania. Etna to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd disco polo. Jednak każdy z nas potrzebuje odpoczynku. Etna miała urlopowy plan i walizkę spakowaną do połowy. Kierunek, który wybrała na zimowy wypoczynek jest zachwycający, ale w ostatnim czasie niebezpieczny. Wokalistka miała lecieć do Izraela. Niestety ze względu na zaostrzony w ostatnim czasie konflikt izraelsko-palestyński polskie MSZ odradza podróże do tego kraju. Etna zdecydowała więc, że nie poleci. W swoim Instastories poinformowała fanów, że podjęła taką decyzję ze względu na rodzinę. „Jestem mamą i żoną. Muszę mieć to na uwadze” – powiedziała wokalistka. Zaznaczyła też, że w najbliższym czasie znajdzie nowy kierunek podróży. Trzymamy kciuki za ten urlop!

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś byłam gościem @doncbach_ w @voxfmpl 😀 uwielbiam takie rozmowy, gdy czasu za mało, aby pogawędzić o wszystkim, gdy dziennikarz przetrzepał cały internet, by wychwycić smaczki o Tobie👏 #polokuchnia też była na tapecie😀 wywiad już niedługo na antenie radio. Szczegóły podam niebawem 😉 P. S. Paweł powiedział: o, masz sweterek pod kolor barw VOXu ! Uśmiechnęłam się: u Etny w stylizacjach nie ma przypadku😃😁 ___________________________________ #etnamusicofficial #etnawpracy #polishgirl #ootd #fashion #black #bestoftheday #love #beautiful #earrings #discopolo #instapic #day #daily #instadaily #fit #fitmom #instafit #instasize #instago #instagood #instagirl #cool #blue

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

disco polo
Etna
polotv
Joanna Kaczanowska