Nowości od Top Girls. Dwie piosenki i duet! Z kim?

Nowości od Top Girls. Dwie piosenki i duet! Z kim?/Instagram.com/zespoltopgirls

30-07-2020

Nowości od Top Girls. Dwie piosenki i duet! Z kim?

Jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo zapowiada nowości. Dziewczyny z Top Girls kończą pracę nad nowymi piosenkami. Wiadomo już, że jeden z utworów będzie w duecie. Kiedy premiera?

After Party sięga po światowy hit. Jak brzmi utwór „To były piękne dni” w wykonaniu Patryka Pegzy?

Nowości od Top Girls. Dwie piosenki i duet! Z kim?

Angelika, Paula i Justyna z Top Girls mają bardzo pracowity czas. W przyszłym roku ukaże się płyta zespołu, a już niedługo poznamy nowe piosenki. „Jesteśmy po nagraniach do dwóch klipów, które są w fazie montażu... Pierwszy teledysk będzie miał premierę prawdopodobnie na początku sierpnia, ale nie zwalniamy tempa. Mamy dalsze plany na sierpień i wrzesień. Chcemy nakręcić 2 teledyski, w tym jeden duet” – zapowiadają Top Girls na swoim fanpage’u na Instagramie. „Topki” na razie nie zdradzają z kim zaśpiewają, ale śledźcie uważnie voxfm.pl. Z pewnością Was poinformujemy zarówno o dokładnej dacie premiery, jak i gościach w nowych piosenkach Top Girls.


 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostajemy dużo pytań kiedy zaprezentujemy nowy teledysk, a więc odpowiadamy 😉 Jesteśmy po nagraniach do dwóch klipów, które są w fazie montażu... Pierwszy teledysk będzie miał premierę prawdopodobnie na początku sierpnia, ale nie zwalniamy tempa. Mamy dalsze plany na sierpień i wrzesień. Chcemy nakręcić 2 teledyski, w tym jeden duet. Jesteśmy też na etapie ukończenia płyty, która zostanie wydana w pierwszym kwartale 2021 roku. Na płycie znajdzie się prawdopodobnie 17 utworów w tym 12 nowych + 1-2 remixy (do 4-5 piosnek będą nowe teledyski). Jak widzicie troszeczkę było ciszy przed burzą 😜(pandemia opóźniła nam trochę plany). Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia na koncertach 😘😘😘 #concert#singers#girls#music#band

Post udostępniony przez Top Girls Official 💖🎤 (@zespoltopgirls)

zespół Top Girls