TOP 5 hitów na jesień. Te kawałki z lat 90. rozgrzeją nawet w najzimniejszy dzień!

TOP 5 hitów na jesień. Te kawałki z lat 90. rozgrzeją nawet w najzimniejszy dzień! /canva.com

27-09-2020

TOP 5 hitów na jesień. Te kawałki z lat 90. rozgrzeją nawet w najzimniejszy dzień!

Mimo, że jesień 2020 przywitała nas słoneczna aurą, to im bliżej zimy pogoda będzie coraz bardziej kapryśna. Przed nami deszczowe i zimne dni, które nie zachęcają do wychodzenia z domu. Na voxfm.pl mamy jednak receptę na jesienną chandrę. Wspomnienie tych letnich hitów z pewnością sprawi, że zrobi  Wam się gorąco. Sprawdźcie nasze TOP 5 hitów na jesień!

Czadoman wzbudza zazdrość kolegów z branży. Czym sprowokował Marcina Millera?


TOP 5 hitów na jesień. Te kawałki z lat 90. rozgrzeją nawet w najzimniejszy dzień!

TOP 1. 2 Unlimited - "No Limit"

To jeden z najgorętszych hitów lata 1993 roku. Z resztą to był rok, w którym lato było bardzo gorące za sprawą jeszcze jednego kawałka, o którym za chwilę. Na razie bez limitów i ograniczeń przypomnijcie sobie kawałek, którym do dziś  2 Unlimited wywołuje euforię na koncertach . I pamiętajcie: „ No Limit” na poprawianie sobie nastroju muzyką!TOP 2. Milano „Bara, Bara”

Pisaliśmy już, że 1993 był bardzo gorący. Latem wszystkie dzieciaki na podwórku śpiewały „Bara, bara, bara, riki tiki tak”,  nie mając zielonego pojęcia co to oznacza.  Wy też byliście w tej grupie? Poprosimy o uśmiech!TOP 3. Boys „ Łobuz”

Rok 1996, to był rok Boys'ów – Marcin Miller porywał tłumy śpiewając „Hej, co zrobiłaś, jaka głupia byłaś Łobuza spotkałaś, pokochałaś . Z resztą płyta „ Łobuz i drań „ rozeszła się w ponad milionowym nakładzie. Założymy się, że macie ją jeszcze na półce. A przy okazji cieplej robi się na sercu, przy wspomnieniu wakacyjnej miłości.TOP 4. Alexia „ Uh lalala!”

 Uh lalala! Cóż to były za wakacje! Rok 1997  i każdy chłopak, i każda dziewczyna śpiewała „aj loviu bejbe”. Gotowi na dyskotekowych wspomnień czar? Top 5. Ricky Martin "Livin' La Vida Loca".

Kończąc lata 90. sięgamy po hit, który zawsze rozgrzewa. Bez wglądu na wszystko Ricky Martin wciąż jest przystojny, ale zostawmy urodę portorykańskiego piosenkarza, piosenka "Livin' La Vida Loca” to jeden z najgorętszych utworów 1999 roku. Niech jesienna chandra minie tak szybko, jak szybkie jest temp tego kawałka!
 hity lat 90.