Angelika Żmijewska w odważnej i WAŻNEJ sesji. Wokalistka Topky inspiruje fanki

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska w odważnej i WAŻNEJ sesji. Wokalistka Topky inspiruje fanki

Disco polo

Angelika Żmijewska w odważnej i WAŻNEJ sesji. Wokalistka Topky inspiruje fanki

2023-04-20 1:23

Angelika Żmijewska zasłynęła nie tylko swoim powalającym głosem, który prezentuje w kolejnych utworach zespołu Topky, ale również działalnością w sieci. Piosenkarka chętnie dzieli się z fanami kulisami życia codziennego, a teraz wrzuciła na Instagram post z przekazem do wszystkich kobiet.

Coraz częściej mówi się o stawianiu na naturalność. Mocne makijaże, sztuczne rzęsy i tipsy odchodzą powoli do lamusa, a w social mediach króluje wersja sauté. Zresztą coraz więcej gwiazd decyduje się na wrzucanie zdjęć, czy filmików, bez makijażu, czego przykładem jest chociażby Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Angelika Żmijewska poszła jednak o krok dalej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Angelika Żmijewska w odważnej i WAŻNEJ sesji. Wokalistka Topky inspiruje fanki

Wokalistka Topky wrzuciła na Instagram filmików zza kulis sesji zdjęciowej. Sesji niezwykle odważnej, bowiem odsłaniającej wiele ciała. Aczkolwiek, co istotne, nie wulgarnej czy wyzywającej, a właśnie przywodzącej na myśl pełną naturalność. Taki też był cel, bowiem sesja jest częścią projektu Naturalne Piękno, który – jak tłumaczy sama Angelika – ma na celu wspierać kobiety, ich samoocenę i poczucie własnej wartości.

[…] ta sesja jest częścią jego projektu NATURALNE PIĘKNO, który ma na celu wspierać kobiety, ich samoocenę i poczucie własnej wartości. I faktycznie tak sie tam czułam, piękna na zewnątrz i w środku. Siła jest kobietą! Dbajcie o siebie. Wasze ciało, Wasza psychika to dom, w którym spędzicie całe życie, wiec niech to będzie komfortowe i spokojne miejsce, w którym czujecie szczęście i spełnienie. Tego Wam życzę! #girlspower Zachęcam tez wzięcia udział w projekcie i umówienia sie na sesje do Marcina.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: torebkowe skarby
Listen on Spreaker.