Beata Kurpas namiesza w Love Island? Widzowie są nią zachwyceni. „Petarda”

i

Autor: Screenshot Instagram/ beatakurpas Beata Kurpas namiesza w Love Island? Widzowie są nią zachwyceni. „Petarda”

Beata Kurpas namiesza w Love Island? Widzowie są nią zachwyceni. „Petarda”

2023-03-10 10:22

Beata Kurpas i Jagoda Gromala to nowe uczestniczki Love Island 7. Pierwsza z pań zrobiła ogromne wrażenie na widzach, a internet zalała fala komentarzy. Kim jest nowe Wyspiątko i jak bardzo namiesza w programie?

Love Island powróciło z 7. sezonem, w którym dzieje się naprawdę dużo. W ostatnim odcinki do grona Wyspiątek dołączyły kolejne dwie piękności – Beata i Jagoda. Pierwsza z pań to ponętna brunetka o naturalnych kształtach i urzekającym uśmiechu. Czy pomoże jej to w odnalezieniu miłości na wyspie?

Beata Kurpas namiesza w Love Island? Widzowie są nią zachwyceni

Beata Kurpas to 25-letnia singielka, od lat mieszkająca w Anglii, która stała się jej domem (choć nie wyklucza powrotu do Polski). Niektórzy internauci zwrócili uwagę na akcent i zasób słownictwa uczestniczki, wytykając jej to, jak szybko „zapomniała” ojczystego języka.

CZYTAJ TAKŻE: Żenujące zachowanie uczestnika Love Island 7. Doda komentuje "ŻAL"

W miłości Beata deklaruje, że szuka mężczyzny twardego i zdecydowanego, który będzie dominował w związku i twardą ręką poprowadzi ją u swego boku. Patrząc po komentarzach w sieci – niejeden z widzów z chęcią by to zrobił!

Oj dziewczyny mogą się czuć zagrożone 🤠

Ta czarna sztos!

Petarda!

Beata piękna 😍

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

Znaleźli się oczywiście też malkontenci. Zdaniem niektórych internatów Beata, a także wiele innych uczestniczek i ogólnie przedstawicielek płci pięknej, wygląda staro, jak na swój wiek (oczywiście za sprawą makijażu i zabiegów medycyny estetycznej). Co interesujące, komentarze tego typu zazwyczaj zamieszczają kobiety…

Love Island – gdzie oglądać powtórki programu?

Emisja Love Island 7 odbywa się od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę, o godzinie 21:00, na antenie TV4. Wyemitowane już odcinki można znaleźć w ofercie platformy polsatgo.pl – telewizyjnych powtórek nie przewidziano.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…