Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. MR. Polska – „Złote tarasy” wypada z listy. Kto zwyciężył 420 notowanie?

2022-08-19 20:03

420 notowanie Best Listy VOX FM to wielki powrót Tribbsa i Kubańczyka z kawałkiem „Zatańczysz ze mną”. Czy to właśnie zwycięzca najnowszego notowania? W tym tygodniu na Best Liście sporo zmian. Która piosenka zaliczyła spadek, a która zwyżkę? Co pojawiło się w propozycjach Best Listy VOX FM? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

420 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężył utwór „Zatańczysz ze mną”. Cover piosenki Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu duetu Tribbs & Kubańczyk awansował z piątego miejsca na pierwsze. Ale to nie największa niespodzianka tego notowania. Ogromny skok zrobiła grupa Classic. Piosenka „Będę czekać” awansowała na drugie miejsce z siedemnastego. Na trzecią pozycję z pierwszej spada zespół Playboys i utwór „Bahamy, Morze, Miami”. Na piąte miejsce z drugiego leci „On Repet” – Robin Shulz & David Getta. Utwór „Jeden taniec, jedna noc” pierwszy raz od dawna wypada z podium. Najnowszy numer od zespołów: MiłyPan, Defis i Topky na trzeciej pozycji w ostatnim notowaniu, w tym znajduje się na szóstej. Best Listę VOX FM opuszcza MR. Polska i „Złote tarasy”. W propozycjach m.in.: Power Play – „Umówieni na 9.” i Skolim – „Wyglądasz idealnie”. Pełne 420 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Wakacje Po Polsku z VOX FM na Kaszubach. Na chwilę świat stanął na głowie. Co zrobili Kamil i Marysia? [GALERIA]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej