Gwiazdor disco polo pozuje z Krzysztofem Rutkowskim. „Myślałam, że byliście w muzeum figur woskowych”

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Gwiazdor disco polo pozuje z Krzysztofem Rutkowskim. „Myślałam, że byliście w muzeum figur woskowych”

Gwiazdor disco polo pozuje z Krzysztofem Rutkowskim. „Myślałam, że byliście w muzeum figur woskowych”

2022-10-18 18:12

Dawid Narożny pochwalił się zdjęciem z Krzysztofem Rutkowskim. Gwiazdor disco polo był na tej samej imprezie, co detektyw celebryta. Jednak fani wokalisty nie podzielają entuzjazmu. W komentarzach pojawiło się mnóstwo negatywnych słów. Dostało się także Dawidowi.

Dawid Narożny i Krzysztof Rutkowski spotkali się na tej samej imprezie. Okazuje się, że gwiazdor disco polo oraz detektyw mają wspólnego stomatologa i to właśnie on zorganizował wydarzenie. Nie trudno się domyślić, że nie brakowało pięknych uśmiechów także na zdjęciach, którymi pochwalił się były wokalista zespołu Piękni i Młodzi. Fani zaczęli żartować ze wspólnego dentysty – „w życiu...proszę tylko nie korzystaj z usług tego samego fryzjera” – napisała jedna z internautek. Pojawiło się także sporo miłych komentarzy dotyczących Dawida Narożnego i Krzysztofa Rutkowskiego, choć nie zabrakło także mniej przyjemnych.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny spodziewa się trzeciego dziecka? „Zabrałem małą na śledzia”

- Jak zobaczyłam zdjęcie myślałam że byliście w muzeum figur woskowych.

- O masakra, co on z siebie zrobił. Aśka wygląda z Was najbardziej naturalnie. Jeszcze.

- Co się stało z panem Rutkowskim? Bez urazy ale twarz, te zęby.

- Figura woskowa - komentują internauci.

Głos zabrał także Dawid Narożny. - „Ja się dziwię, że ludzie dalej się innych czepiają o jakieś głupoty. Naprawdę nie widzą tego, że chłop jest mega szczęśliwy, spełniony, uśmiechnięty i zadowolony z życia. Nie napiszą o tym, tylko, o tym że podoba im się jego twarz, czy cokolwiek innego" - broni kolegi ze zdjęcia Dawid Narożny.