Kamil Kossakowski DiscoBoys

i

Autor: screen/YouTube KOSSAKOWSKI Popularny wokalista będzie musiał przejść operację ręki

Kamil Kossakowski z DiscoBoys będzie miał operację! Kontuzja po High League 3 "Żałuję, że zawalczyłem"

2022-08-01 13:44

Fanki i fani Kamila Kossakowskiego mają ostatnio sporo powodów do zmartwień. Wokalista DiscoBoys dopiero co wyszedł ze szpitala, gdzie trafił z zapaleniem trzustki. Teraz poinformował, że czeka go operacja. Wszystkiemu winna kontuzja po High League 3.

Kamil Kossakowski złamał rękę na High League 3

Uwielbiany przez fanów, a szczególnie fanki artysta młodego pokolenia Kamil Kossakowski znów trafi do szpitala. Kilka dni temu dopiero co z niego wyszedł, po tym jak trafił na oddział z zapaleniem trzustki. Tym razem jednak trafi na stół operacyjny. Wszystko z powodu kontuzji, której doznał podczas walki w High League 3. Artysta zmierzył w rewanżu się z Lucas TV. Ostatecznie walkę wygrał, jednak niestety kilka dni później na jego ręce pojawił się gips.

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Kossakowski wystąpił w gipsie na imprezie VOX FM! Czy to kontuzja po walce High League?

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie

Kamil Kossakowski jak większość artystów disco polo w wakacje jest w ciągłej trasie. Jadąc z jednego koncertu na kolejny udostępnił na swoim Instagramie okienko do zadawania pytań. Jedno z nich brzmiało "Masz rzecz której żałujesz?"

Po upływie czasu żałuję, że zawalczyłem. Straciłem dużo nerwów, dużo czasu na przygotowania, do tego czeka mnie operacja ręki

- napisał wokalista w odpowiedzi. Na razie nie wiadomo kiedy ta operacja miałaby się odbyć. Fani na pewno mają nadzieję, że nie wpłynie to na terminy koncertów zespołu DiscoBoys. Śledźcie uważnie naszą stronę po więcej informacji ze świata disco polo.

CZYTAJ TAKŻE: Discoboys – „Wakacje” numerem jeden na polskim YouTube! Nowość Kamila Kossakowskiego podbija internet

Kamil Kossakowski z DiscoBoys będzie miał operację!

i

Autor: screen z Instagram/@kamil_kossakowski Kamil Kossakowski żałuje walki w High League 3. Czeka go operacja ręki

Nowości disco polo lipiec 2022! Które premiery mają szansę na miano hitu lata?