Wydarzenie

Kultowy DJ Maddix zagra set w Polsce!

2024-06-25 10:40 Materiał sponsorowany

Techno, trance i big room house - takimi gatunkami operuje w swoich utworach. Jeden z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów świata zagości w Polsce! Gdzie i kiedy możecie spodziewać się jego koncertu?

Maddix

i

Autor: Materiały prasowe

Maddix – kim jest artysta?

Prawdziwe dane Maddixa to Pablo Rindt. Urodzony w holenderskim Eindhoven DJ po raz pierwszy zagościł na scenie muzycznej w 2013 roku. Wtedy też powstały single Touching the Sky, Splash czy remiksy Whispers do kompozycji Iana Criado & Beatservice oraz Pay For Saviour Pestroya. Choć Maddix ma na koncie tylko jeden album, czyli wydany w 2021 roku The Lost DNA Vol. 1, regularnie publikuje nowe utwory. Przy ostatnich kompozycjach pracował z takimi artystami jak Dimiitri Vegas & Like Mike, Leila K, CERES, Basswell, Blasterjaxx, Shibui, The Rocketman, Audiotricz, KSHMR, Kryder, Dave Winnel oraz Timmy Trumpet.

Współpracował w projektach z międzynarodowymi gwiazdami, szczególnie jako ich support. Wśród nich warto wymienić m.in. Amelie Lens, Deborah de Luca, Johna Summita, Ki/Ki i Lilly Palmer. Do największych osiągnięć Maddixa należą remiksy przygotowane dla ikonicznych didżejów takich jak Tiësto czy Armin van Buuren. W 2023 roku w porozumieniu z Revealed Recordings powołał własny label EXtatic (XTTC). Jego utwory możecie kojarzyć z tiktokowych virali, instagramowych podkładów muzycznych lub serwisu Beatport, w którym często pojawia się na pierwszym miejscu.

Maddix – gdzie zagra w Polsce?

Dotychczas Maddixa można było usłyszeć na największych światowych festiwalach muzyki klubowej. Były to takie wydarzenia jak Dreamstate, Ultra Music Festival, Wolrd Club Dome, Mysterland, Rong Open Air Festival Malta, Snowland Festival, Misfits Indoor Festival, Havelbeats Festival czy Mysterland.

W tym roku jego tournée również obejmuje sporo eventów. Możecie więc spodziewać się Maddixa na takich imprezach jak Escapada Music Festival, Beach Party by Nova Era, Zrce Festival, Ultra Europe Festival, Airbeat One Festival, Day & NIght Festival, Parookaville Festival, Tomorrowland, Open Beatz, Pow Wow, Echelon, Creamfields, Musterland, AMF Festival. Ta imponująca lista pokazuje, jak rozchwytywanym didżejem jest Maddix. Gdy trasa po festiwal dobiegnie końca, na jesień holenderski didżej odwiedzi Polskę. Dokładnie 22 listopada w klubie Praga Centrum będziecie mogli pobawić się do jego setu! Bilety można kupić w Going. i Empik Bilety. -> Maddix