Love Island 8: Karolina i Albert będą razem? Może być ciekawie!

i

Autor: Polsat Love Island 8: Karolina i Albert będą razem? Może być ciekawie!

Programy randkowe

Love Island 8: Karolina i Albert będą razem? Może być ciekawie!

2023-09-22 17:58

Nadchodzi przeparowanie – co przyniesie Krąg Ognia? Widzowie przewidują, że Weronika wybierze Bartka koszykarza, zaś Karolina połączy się w parę z… Albertem. Co by wyszło z takiego duety? DRAMAT.

W “Love Island 8” dojdzie do sporych przetasowań – zapowiedź nowego odcinka wskazuje, że decyzje dziewczyn w kwestii partnerów wywołają wiele emocji. Czy po upokorzeniu przez Anię Albert znajdzie pocieszenie w ramionach najbardziej kontrowersyjnej uczestniczki?

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 8 – fani programu zarzucają ostrą manipulację. Nie spodobał się im odcinek

Love Island 8 – Karolina i Albert będą razem? Widzowie obstawiają wyniki Kręgu Ognia

Karolina z “Love Island 8” dała się już poznać widzom jako intrygantka, która lubi wodzić facetów za nos. Ma też na koncie skandal z byłym narzeczonym (choć niektórzy wciąż wątpią, czy aby na pewno byłym). O Albercie było zaś głośno za sprawą dramy z ostatnich odcinków, kiedy to jego związek z Anią rozpadł się z hukiem. Dziewczyna stwierdziła bowiem, że nie może spotykać się z mniej wykształconym mężczyzną (za co zresztą zebrała niezłe cięgi od internautów).

Teraz zaś widzowie przewidują, że Albert będzie w parze z Karoliną. Takie połącznie wydaje im się iście… wybuchowe. Oboje mają bowiem reputację manipulatorów, a jak wiemy – gdy trafi kosa na kamień, dzieją się rzeczy, o jakich nie śniło się nawet filozofom.

- Karolina i Albert, no no ... największe napaleńce, może być ciekawie

- Najwięksi gracze.Albert największy z facetów a ona z kobiet a ciekawe to może być bo oboje mają skomplikowany,trudny charakter. Ciekawe to moga być ale dramy

… czytamy w komentarzach.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska