Love Island 8: Karolina startowała do “Projektu Lady”! Co poszło nie tak?

i

Autor: Polsat; TVN Love Island 8: Karolina startowała do “Projektu Lady”! Co poszło nie tak?

Programy rozrywkowe

Love Island 8: Karolina startowała do “Projektu Lady”! Co poszło nie tak?

2023-10-23 20:48

Karolina Gackowska przejdzie do historii polskich reality shows jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w dziejach “Love Island”. Jej przygody na Wyspie Miłości były szeroko komentowane, zazwyczaj negatywnie, a drama, której była częścią, odbiła się w sieci szerokim echem. Okazuje się jednak, że dziewczyna chciała wcześniej spróbować swoich sił w innym programie – “Projekcie Lady” – ale nic z tego nie wyszło. Czemu? Poznaliśmy odpowiedź.

Programy typu “Love Island”, “Hotel Paradise” czy nawet “Warsaw Shore”, to dla wielu osób przepustka do medialnej, tudzież influencerskiej kariery. Możliwość “zaistnienia” i zebrania sporej grupy odbiorców/ fanów i rozwinięcia skrzydeł w sieci lub telewizji. Co więcej, niektórzy, jak na przykład Piotr “Pedro” Polak, stali się swojego rodzaju weteranami reality shows i zaliczają program za programem. Jedną z takich osób mogła zostać Karolina Gackowska z “Love Island 8”, ale… była zbyt młoda.

CZYTA TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Łucja pogodziła się z innymi uczestnikami? Jej odpowiedź jest dość wymowna

Love Island 8 – Karolina startowała do “Projektu Lady”. Co poszło nie tak?

Podczas sesji Q&A na Instagramie Karolina została zapytana o to, skąd w ogóle pomysł na wzięcie udziału w “Love Island”. Wyznała wtedy, że do udziału w telewizyjnym show zachęcała ją siostra i to od dawna. Początkowo Karolina chciała wziąć udział w “Projekcie Lady”, ale niestety jej rodzice nie wyrazili na to zgody.

Kilka lat temu pomysł zasiała moja siostra. Wtedy zgłosiłam się do “Projektu Lady”, ale byłam w klasie maturalnej i rodzice nie wyrazili zgody na tak długą nieobecność – napisała.

Po tym “niewypale” temat telewizyjnej przygody z udziałem Karoliny ucichł, aż w końcu zobaczyła ogłoszenie o castingach do “Love Island” i stwierdziła: “czemu nie?”. A reszta jest już historią.

VOX: torebkowe skarby

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz