Love Island 9: widzowie mają problem z Zuzą. Apelują do produkcji

i

Autor: TV4 Love Island 9: widzowie mają problem z Zuzą. Apelują do produkcji

Programy rozrywkowe

Love Island 9: widzowie mają problem z jedną uczestniczką. Apelują do produkcji

2024-03-05 19:55

Program “Love Island. Wyspa miłości” powrócił do nas z kolejną, dziewiątą już, edycją. Po pierwszym odcinku wylała się fala komentarzy, w których widzowie oceniają nowych uczestników. Nie obyło się oczywiście bez narzekań… Oberwało się przede wszystkim Zuzie Maciejewskiej.

W każdej edycji “Love Island” – i w ogóle każdego programu – musi się znaleźć uczestnik bądź uczestniczka, których widzowie sobie “upatrzą” w tym negatywnym sensie. W poprzedniej edycji “Wyspy Miłości” była to skandalistka Karolina, a tym razem padło na Zuzę.

SPRAWDŹ TEŻ: Love Island 9 – produkcja zaliczyła niezłą wpadkę? Zauważyli to tylko niektórzy fani programu

Love Island 9 – Zuza Maciejewska. Kim jest uczestniczka programu?

Zuza ma 26 lat i pracuje w bankowości, a jej hobby jest malarstwo. Urodziła się w Polsce, ale większość życia spędziła w Belgii, gdzie aktualnie mieszka. W “Love Island” chciałaby znaleźć partnera, który będzie ją doceniał.

Początkowo, gdy ogłoszono personalia uczestników “Love Island 9” i pokazano ich zdjęcia, Zuza była jedną z faworytek widzów. Internauci zachwycali się jej urodą, nazywając ją jedną z najładniejszych uczestniczek programu i “młodą Nicole Kidman”. Gdy jednak ukazał się pierwszy odcinek, wszystko się zmieniło. Przeszkadza im bowiem… jej wymowa.

Love Island 9 – Zuza podpadła widzom. Czym ich tak wkurzyła?

Jak już wspominaliśmy, Zuza większość życia spędziła w Belgii, dlatego też ma spore naleciałości z języka francuskiego. I to właśnie stanowi problem dla widzów, którzy… przez większość czasu nie mogą jej zrozumieć. Nie pomaga też produkcja, która nie dodaje napisów do jej wypowiedzi.

- Ta zuza będzie cały sezon parleee po fhąseee

- Ja też chcę napisy do panny Francuzki bo nic nie rozumiem

- Nie poznamy jej osobowości gdy nie będziemy rozumieć co mówi

- Można napisy gdy Zuza mówi po francusku?

… czytamy w komentarzach.

Jedna z internautek pokusiła się wręcz o komentarz, w którym zastanawia się, czy jest w ogóle sens brać takie osoby do programu, zwłaszcza, że Zuza nie jest pierwszym tego typu przypadkiem.

Zastanawia mnie czy jest sens brać do programu osoby, które mieszkają na stałe poza Polska i nie zamierzają wrócić, chyba ze pytać innych uczestników czy biorą pod uwagę wyprowadzkę do takiej osoby na stałe. Pamietam, ze była np. Aleksandra z Belgii i ona tam nadal mieszka.

… napisała w social mediach.

Producenci “Love Island 9” nie odnieśli się do tych narzekań. Może zmieni się to w kolejnych odcinkach i dodadzą te nieszczęsne napisy.

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: torebkowe skarby