telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem w nowej telewizji. To jego koniec w TTV?

2024-07-03 22:41

Mariusz Kozak przez lata występuje w programie Gogglebox. Przed telewizorem. To jedna z najpopularniejszych produkcji TTV, która ogląda się już od blisko 10 lat. I cieszy się niezmiennym, ogromnym zainteresowaniem widzów. Ostatnio Mariusz Kozak trafił jednak do nowej telewizji. Co z jego karierą w Gogglebox. Przed telewizorem?

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak z nowym programem

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że program Gogglebox. Przed telewizorem jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych produkcji TTV. Choć show początkowo wzbudzało w Polsce niemałe kontrowersje z powodu ostrych opinii bohaterów, dość szybko zostało przyjęte przez widzów. W ten sposób nadawane jest już od blisko dekady. A taki wynik w telewizji nie zdarza się zbyt często. Gogglebox. Przed telewizorem wykreowało też wiele gwiazd. Od pierwszego odcinka w produkcji TTV pojawiają się np. Sylwia BombaIzabela Zeiske czy Joachim Zeiske. Ich profile w mediach społecznościowych są obserwowane przez mnóstwo osób. Do produkcji nieco później dołączył Mariusz Kozak. Jednak to nie przeszkodziło mu w robieniu pokaźnej kariery. Gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem ma bowiem ponad 156 tysięcy obserwujących. Ostatnio podzielił się z nimi zaskakującą informacją.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Mariusz Kozak z programem w Music Box

Widzowie TTV przyzwyczaili się do tego, że Mariusz Kozak pojawia się w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Występuje w nim od lat i zyskał spore grono fanów. Ci polubili go również za relacje, które dodaje na social mediach i za prowadzony na Tiktoku profil, dotyczący Warszawy. Ostatnio Mariusz KozakGogglebox. Przed telewizorem zaskoczył jednak nieco swoich fanów. Mężczyzna mocno kojarzony z TTV pojawił się bowiem na kanale Music Box. Niektórzy zaczęli się nawet zastanawiać, czy to oznacza, że popularny gwiazdor TTV zniknie z Gogglebox. Przed telewizorem. Na to na razie się nie zanosi. Sam Mariusz Kozak nie przekazał takiej informacji, a jeszcze niedawno dodawał Tiktoka, który sugerował, że zobaczymy go w nowym sezonie. Wiadomo już za to, że u jego boku nie pojawi się jego dawny partner, Jacek Szawioła. Kto go zastąpi? Czekamy z niecierpliwością!

Listen to "Inny świat. Gustaw Herling-Grudziński. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.