Kamil Kossakowski DiscoBoys

i

Autor: screen z Instagram/@kamil_kossakowski

disco polo

Siostra Kamila Kossakowskiego zabrała głos w sprawie brata. Padły mocne słowa

2023-10-27 16:25

Kamil Kossakowski z zespołu DiscoBoys narobił w świecie disco polo sporego zamieszania. Jego kawałki "Zarąbista blondi" czy "Wakacje" mają w sieci wielomilionowe wyświetlenia, a on sam nie narzeka na brak popularności. Ostatnio głos w sieci na temat wokalisty postanowiła zabrać jego siostra. Co o nim uważa?

Siostra szczerze o Kamilu Kossakowskim

Tego gwiazdora disco polo raczej nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Kamil Kossakowski nie może narzekać na brak rozpoznawalności i zainteresowania ze strony swoich fanek. Te kochają go nie tylko za takie hity, jak "Zarąbista blondi" czy "Wakacje", ale także i wygląd. Kamil może się bowiem pochwalić nieźle umięśnionym ciałem, które chętnie pokazuje w sieci. Muzyk jakiś czas temu poinformował, że jeszcze w tym roku zaprezentuje nam kolejne numery, które mogą mocno zaskoczyć jego fanów. W dodatku w dość jasny sposób odciął się od Skolima. Nikt chyba nie spodziewał się, że kilka dni po tej rozmowie okaże się, że to nie jedyne zaskoczenie, jeśli chodzi o DiscoBoys. Z zespołu odeszło bowiem dwóch jego członków. Ta informacja mocno poruszyła fanów, którzy zaczęli się nawet zastanawiać, czy to nie koniec formacji. Część osób dodała, że nie dziwi się takiej decyzji w związku z zachowaniem Kamila. Teraz głos na jego temat postanowiła zabrać jego siostra.

KAMIL KOSSAKOWSKI | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Wyznanie siostry Kamila Kossakowskiego

Kamil Kossakowski nigdy nie krył się szczególnie ze swoją rodziną. Regularnie opowiada w mediach i w swoich social mediach m.in. o swoim tacie, który jest dla niego niezwykle ważny. Pokazuje też swoim fanom, że żadnej pracy się nie boi. Popularna jest także siostra Kamila - Sylwia. Ta niejednokrotnie pojawia się u jego boku, a sporo osób zastanawia się kim jest tajemnicza brunetka. Teraz dziewczyna postanowiła zabrać głos na temat swojego brata. Pod najnowszym zdjęciem, które zamieścił na swoim Intagramie, zostawiła wymowny komentarz.

Mój ukochany bracie. 🧔🏻‍♂️Jestes niesamowitym człowiekiem, zawsze gotów do pomocy, pełen poczucia humoru i wsparcia. Jesteśmy razem w dobrych i trudnych chwilach. Bracie jesteś nie tylko krewnym, ale i przyjacielem na całe życie. Dziękuję, że jesteś, braciszku! ❤️ Kocham Cię mój przystojniaku 🧔🏻‍♂️💝 🍀

- czytamy we wpisie Sylwii.

Jak widać w przypadku tego rodzeństwa nie ma kłótni i wielkiego sporu. Jest za to prawdziwa miłość i wsparcie. Każdemu tego życzymy!