Sławomir i Kajra dodali szokujący wpis do sieci. Dziękujemy za tę cudną, wspólną podróż

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sławomir założył rękawice, a Kajra go dopinguje! Gwiazdor rock polo wystąpi na Fame MMA?!

2023-08-28 16:14

Ta para wie, jak zatrząść polskim showbiznesem! Sławomir i Kajra to małżeństwo, które od kilku lat nie znika z pierwszych stron gazet. Nic dziwnego, bo rockpolowy duet potrafi zaskoczyć i robi to po raz kolejny. Kajra dodała do sieci zaskakujący film. Czy wkrótce zobaczymy Sławomira w nowej roli? W dodatku w ringu?

Sławomir i Kajra zaskakują

Ten duet gwarantuje nie tylko świetne muzyczne brzmienia, ale i wie, jak podgrzać atmosferę. Sławomir i Kajra zaskakują nas praktycznie każdego tygodnia. Nie gryzą się w język, gdy słyszą opinie hejterów na swój temat, rozgrzewają zdjęciami i filmami na Instagramie, ale i wiedzą co zrobić, żeby ostudzić emocje. Tym razem duet pochwalił się w sieci nowym nagraniem, które zapowiada coś, czego jeszcze nie było. I nie chodzi o nowy program telewizyjny, choć i w tym małżeństwo pewnie znakomicie by sobie poradziło. Czego najlepszym dowodem jest chociażby fakt, że para prowadzi program "Tak to leciało". Teraz Sławomir zamienił jednak mikrofon sceniczny na rękawice bokserskie, co Kajra udostępniła na swoim Instagramie, dodając komentarz, który sprawia, że w głowie pojawia się co najmniej kilka pytań.

Sławomir kończy 40 lat: Sukcesy zawdzięczam żonie

Sławomir na Fame MMA?

Kajra zamieściła na swoim Instagramie film, który stanowi zapowiedź nowego serialu, który jesienią będzie można oglądać na antenie TVP ABC. Możemy w niej zobaczyć Sławomira w stroju, który mógłby sugerować, że szykuje się on przynajmniej do bokserskiego sparingu. Pikanterii dodaje fakt, że Kajra podpisała nagranie "Czy Sławomir jest gotowy na FAME MMA? Przekonamy się niebawem …". Czy to oznacza, że w serialu będziemy mogli zobaczyć, jak Sławomir mierzy się z kimś w ringu? A może i Kajra zostanie jego ring girl? Na te pytania odpowiedzi poznamy już w październiku. Właśnie na wtedy zaplanowano emisję serialu "Tylko nie piątek". Jednego jesteśmy pewni - na Sławomira nie ma mocnego i gdyby gwiazdor rock polo faktycznie wystąpił na Fame MMA to byłby to pojedynek, który oglądalibyśmy z zapartym tchem. Choć sama walka z piosenkarzem zapewne za długo by nie potrwała, bo jak wiadomo - wie co to znaczy 240/h.

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?
Listen to "Kajra i Sławomir: black metal i wino na stadionie Wandy Kraków |Muzyka za przewodnika #42" on Spreaker.