Gdzie pojechać na ciepły urlop w zimie? W tych krajach słońce świeci przez cały rok!

i

Autor: pixelRaw Gdzie pojechać na ciepły urlop w zimie? W tych krajach słońce świeci przez cały rok!

Gdzie pojechać na ciepły urlop w zimie? W tych krajach słońce świeci przez cały rok!

2022-01-14 11:00

Niektórzy zdecydowanie nie lubią zimy i niskich temperatur. Do tego stopnia, że planując urlop, uciekają do ciepłych krajów. Gdzie najlepiej pojechać w tym okresie, żeby zobaczyć trochę słońca i odpocząć od śniegu? Które kraje są najwyżej w rankingu? Sprawdźcie poniżej.

Do wakacji jeszcze trochę czasu zostało, ale nie da się ukryć, że właściwie każda pora roku jest dobra na ciekawe i inspirujące podróże. W końcu pogoda w różnych zakątkach świata jest zupełnie odmienna od tej, którą mamy w naszym regionie europejskim. Co więcej, ceny ciepłych miejsc w zimie mogą naprawdę kusić. Są zdecydowanie niższe, niż w sezonie letnim. Naładowanie baterii w egzotycznym kraju może być naprawdę dobrym pomysłem. 

Żeby dobrze wybrać, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy w niektórych z tych miejsc nie panuje teraz pora deszczowa. Podczas zimowego wypoczynku odradza się przede wszystkim: Indonezję, Malezję i Tajlandię. Nie najlepszym pomysłem okazać się może również Turcja. Z kolei w większości innych z europejskich krajów jest po prostu zimno, więc jeśli ktoś poszukuje słońca - niech lepiej od razu sobie je odpuści. Gdzie w takim razie najlepiej się wybrać na ciepły urlop w zimie? Sprawdźcie poniżej w naszej galerii. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Super Raport 13.01 (Goście: Jan Maria Jackowski - senator PiS oraz Jan Strzeżek - Porozumienie) Sedno Sprawy: Paweł Szrot
Źródło: Gdzie pojechać na ciepły urlop w zimie? W tych krajach słońce świeci przez cały rok!