Piękny gest wokalisty Playboys. Kuba Urbański zachęca do pomagania

Piękny gest wokalisty Playboys. Kuba Urbański zachęca do pomagania/Instagram.com/kubaplayboys

07-12-2019

Piękny gest wokalisty Playboys. Kuba Urbański zachęca do pomagania

Lider zespołu Playboys kolejny raz daje przykład. Wokalista znany fanom disco polo z takich utworów, jak Lejde czy Ja w to nie wierzę, nie potrafi być obojętny wobec krzywdy innych.  Kuba Urbański pomaga i zachęca innych do działania.

Mikołajkowy prezent od Camasutry. To są święta!


Piękny gest wokalisty Playboys. Kuba Urbański zachęca do pomagania

To były charytatywne mikołajki. Kuba Urbański postanowił pomóc potrzebującym. Odwiedził schronisko dla bezdomnych zwierząt w Skaryszewie. Wokalista zespołu Playboys zostawił tam 150 kg karmy dla zwierzaków. Za pośrednictwem Instagrama zaapelował do fanów by poszli jego śladem. „Jeśli macie w okolicy takie podobne miejsca wpadnijcie zostawcie coś od siebie - nawet najmniejsza pomoc to już bardzo wiele!”- napisał Kuba z Playboys. Z okazji mikołajek i zbliżających się świąt Kuba wsparł też akcję Paczka dla bohatera i zaznaczył, że zamierza dalej pomagać. My zachęcamy by brać przykład z lidera zespołu Playboys.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj odwiedziłem schronisko dla bezdomnych zwierząt w Skaryszewie🐕🐺🐶 Kasia to założycielka Schroniska i kobieta o wielkim Sercu ❤ Zajmuje się zwierzakami i poświęca im swój cały cenny czas! Podziwiam ją za determinację, wielkie serce i oddanie, dlatego po rozmowie z Panią Dyrektor postanowiłem przekazać dla Zwierzaków z okazji Mikołajek i Świąt ponad 150kg specjalnej karmy! Przecież nie tylko my możemy mieć Mikołajki i Święta, zwierzaki to też nieodłączna część naszej planety, a bez nich nie byłoby tak pięknie... P.S Jeśli macie w okolicy takie podobne miejsca wpadnijcie zostawcie coś od siebie - nawet najmniejsza pomoc to już bardzo wiele! Pozdrowionka! Miłego Dnia 👌 #playboys #kubaurbański #help #schronisko #zwierzeta #bezdomne #psy #skaryszew #pomagamy

Post udostępniony przez Kuba Urbański (@kubaplayboys)

disco polo
Playboys
Kuba Urbański