“Love Island”: Ania i Włodek wrócili do siebie? To zdjęcie rozbudziło nadzieje fanów

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci “Love Island”: Ania i Włodek wrócili do siebie? To zdjęcie rozbudziło nadzieje fanów

Programy randkowe

“Love Island”: Ania i Włodek wrócili do siebie? To zdjęcie rozbudziło nadzieje fanów

2023-08-01 14:22

Ania i Włodek byli jedną z najgorętszych par “Love Island 5”. Ich relacja była burzliwa, ale ostatecznie zakończyła się związkiem i… rozstaniem. Pojawiły się jednak spekulacje, że celebryci ostatecznie się zeszli. W sieci pojawiły się dwie wskazówki.

Ania i Włodek poznali się w 5. edycji programu “Love Island. Wyspa miłości” i dość szybko przypadli sobie do gustu. Ich relacja nie należała jednak do najłatwiejszych i przypominała wręcz emocjonalny rollercoaster – raz schodzili się, raz rozstawali. Ostatecznie postanowili jednak rozpocząć poważny związek po programie i wszystko szło naprawdę dobrze, a w sieci aż roiło się od ich wspólnych fotek i filmików, w tym romantycznych sesji zdjęciowych. Aż do czerwca tego roku, kiedy to Ania opublikowała w mediach społecznościowych obszerną relację informującą o rozpadzie ich związku.

Mieliśmy trudny czas, trudne tygodnie i gdzieś tam na dłuższą metę próbowaliśmy sobie to jakoś posklejać, spróbować się dogadać i poukładać to wszystko. Wiadomo raz było lepiej, raz było gorzej, raz się udawało, raz się nie udawało. Finalnie jakby się nie udało i też przyczyn tego było mnóstwo – wyjaśniła.

Choć ani Ania, ani Włodek nie podali oficjalnego powodu rozstania, na podstawie słów celebrytki wysnuto wniosek, że nie otrzymywała ona dostatecznego wsparcia od partnera. Ile jest prawdy w tych domysłach? To wiedzą tylko główni zainteresowani. To jednak nie wszystko – kolejne poczynania dwójki uczestników “Love Island” zasugerowały, że ich wspólna relacja nie uległa jeszcze kompletnemu rozkładowi.

CZYTAJ TAKŻE: Kornelia z “Hotelu Paradise” opowiedziała o swojej chorobie. “Byłam przekonana, że życie mi się skończy”

“Love Island” – Ania i Włodek wrócili do siebie? Internauci snują domysły

Najpierw pojawiło się zaskakujące nagranie, w którym Ania i Włodek wspólnie zachęcają widzów do wzięcia udziału w castingu do 8. edycji “Love Island”. Fanów zdziwiło to zagranie, które zasugerowało, że niegdysiejsi partnerzy wciąż pozostają w kontakcie. To jednak o niczym nie świadczyło – w końcu Ania i Włodek mogli rozstać się w atmosferze przyjaźni i wciąż pozostawać “ziomkami”. Łączyć może ich też kontrakt i kwestie czysto zawodowe. ALE…

Jakiś czas później na InstaStory Ani pojawiła się tajemnicza romantyczna fotka. Celebrytka trzyma na niej za rękę bliżej nieokreślonego mężczyznę, którym – zdaniem internautów – może być właśnie Włodek. To już by oznaczało wielki powrót, ale ani Ania, ani Włodek nie potwierdzili, ani też nie zdementowali tych domysłów. Wszystko pozostaje zatem w sferze pogłosek.

“Love Island” – Ania i Włodek wrócili do siebie? To zdjęcie rozbudziło nadzieje fanów

i

Autor: Screenshot Instagram/ ania_fitness “Love Island” – Ania i Włodek wrócili do siebie? To zdjęcie rozbudziło nadzieje fanów

“Love Island. Wyspa miłości 8” – kiedy nowa edycja?

“Love Island” wciąż cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Za nami siedem sezonów randkowego show, a ósmy jest już w przygotowaniu. Choć dokładna data premiery nie została ujawniona, wiemy, że program powróci w jesiennej ramówce telewizyjnej Czwórki, a w roli prowadzącej wciąż spełniać się będzie Karolina Gilon.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska