„Love Island”: związek Sandry i Mateusza przetrwał? Ta wypowiedź wyjaśnia wszystko!

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci „Love Island”: związek Sandry i Mateusza przetrwał? Ta wypowiedź wyjaśnia wszystko!

Love Island. Wyspa miłości

„Love Island”: związek Sandry i Mateusza przetrwał? Ta wypowiedź wyjaśnia wszystko!

2023-04-28 19:04

„Love Island 7” już za nami, a fani programu z olbrzymim zaangażowaniem śledzą dalsze losy uczestników za pośrednictwem social mediów. Jedną z par, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem są Sandra i Mateusz. Czy ich uczucie przetrwało?

Sandra może nie należała do szczególnie lubianych uczestniczek 7. edycji „Love Island” (jej zachowanie zarówno w programie, jak i po nim wywołało szereg negatywnych komentarzy), ale uczucie, które połączyło ją z Mateuszem wydawało się szczere – padły nawet deklaracje miłości. Czy para wytrwała jednak u swego boku po zakończeniu programu? Najnowsza wypowiedź Sandy nie pozostawia wątpliwości – jest naprawdę dobrze!

CZYTAJ TAKŻE: „Love Island 7” - Jagoda i Wojtek się ROZSTALI? „Cięższy okres”

„Love Island 7”: związek Sandry i Mateusza przetrwał? Ta wypowiedź wyjaśnia wszystko!

Majówka 2023 zbliża się coraz większymi krokami, a Sandra i Mateusz spędzą ten czas razem. Ale nie tylko! Uczestniczka „Love Island 7” zdradziła w instagramowej relacji, że w długi weekend pozna rodziców ukochanego. Wygląda zatem na to, że ich związek nie tylko przetrwał, ale też wszedł na zupełnie nowy, znacznie poważniejszy poziom.

Pięknej majówki wam życzę! Mam nadzieję, że spędzicie ten czas w cudownym towarzystwie, że będziecie się bawić najlepiej na świecie! My z Matim lecimy nad morze, poznam jego rodzinkę, także jestem super podekscytowana. Nie mogę się doczekać! Oby pogoda dopisała – napisała Sandra na InstaStory.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska