Milion na koncie BAYERY! Fani: To było do przewidzenia

i

Autor: Instagram.com/BayeraMusic Milion na koncie BAYERY! Fani: "To było do przewidzenia"

Milion na koncie BAYERY! Fani: "To było do przewidzenia"

2022-04-26 15:53

Takiego sukcesu zespołowi BAYERA może pozazdrościć cały świat disco polo! Grupa w zaledwie osiemnaście dni od premiery najnowszego kawałka "Cześć Goodbye" zdobyła milion! Artyści nie kryją radości, a fani piszą "To było do przewidzenia". Przeczytaj!

"Mamy to!" -  napisał w swoich mediach społecznościowych zespół BAYERA na wieść o gigantycznym sukcesie najnowszego przeboju. Utwór "Cześć Goodbye", który przedpremierowo mogliście usłyszeć jak zawsze w VOX FM, odniósł niebywały sukces! Już wcześniej informowaliśmy o tym, że osiąga zawrotną słuchalność w serwisie YouTube, a teraz pobił kolejny rekord!

BAYERA na samym szczycie! "Cześć Goodbye" bije rekordy słuchalności!

Nowość od formacji BAYERA "Cześć Goodbye" w niecałą dobę od premiery teledysku w popularnym serwisie YouTubie, zajęła 33. miejsce na karcie na czasie (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). Formacja jednak nie zwalniała tempa i na rozwój wydarzeń nie trzeba było długo czekać. Najnowsza piosenka grupy Bayera znalazła się już w TOP20 muzyka w popularnym serwisie YouTube. Singiel "Cześć Goodbye" zajął też 18. miejsce na karcie na czasie w tej kategorii (więcej o tym przeczytacie TU). Mogłoby się wydawać, że limit sukcesów najnowszego przeboju został wyczerpany, jednak nic bardziej mylnego! W ostatnim czasie BAYERA pochwaliła się kolejnym osiągnięciem.

Milion na koncie BAYERY! Fani nie kryją radości!

Zaledwie po osiemnastu dniach od premiery zespół doczekał się miliona wyświetleń nowego singla!  "Bayera - Cześć Goodbye przypadła Wam do gustu jak widać" - napisał na swoim profilu na Instagramie zespół Bayera. Z niekrytą radością pochwalił się tym zawrotnym wynikiem. Fani nie pozostali dłużni - w komentarzach nie brakuje gratulacji i słów pochwały. "To było do przewidzenia" - piszą sympatycy grupy Bayera. Oczywiście przyłączamy się do gratulacji i przypominamy, że nowość "Cześć Goodbye" możecie nie tylko usłyszeć w Radiu VOX FM, gdzie zawsze gramy w rytmie hitów, ale także zagłosować na ten singiel w Best Liście VOX FM. Obecnie przebój Bayery zajmuje 11. pozycję. Link do Best Listy znajdziecie TUTAJ.