Sobel powinien śpiewać disco polo?! Tak twierdzą fani po tym wideo

i

Autor: AKPA

disco polo

Sobel powinien śpiewać disco polo?! Tak twierdzą fani po tym wideo

2023-10-03 14:51

Sobel powinien zmienić zawód i zostać piosenkarzem disco polo? Tak uważają niektórzy fani, którzy po usłyszeniu, jak mógłby brzmieć jeden z kawałków w jego wykonaniu, doszli do wniosku, że raper odnalazłby się w tym gatunku. A wszystko przez zaskakujące nagranie, które pojawiło się w sieci i wywołało burzę.

Sobel powinien śpiewać disco polo?

Sobel to jeden z tych wykonawców w Polsce, którego doskonale znają fani rapu i hip-hopu. Piosenkarz ma na swoim koncie m.in. numery "Cześć, jak się masz?", "Fiołkowe pole" i "Drobna zabawa". Disco polo jednak nigdy publicznie jeszcze nie wykonywał. A jak by to mogło wyglądać? Takie pytanie zadał sobie jeden z internautów, który stworzył nietypowy film z wykorzystaniem głosu rapera. W tym pomogło AI, które ostatnio robi sporo zamieszania w sieci. Mogliśmy już np. usłyszeć "Maju maj" "śpiewane" przez Young Multiego, a także oglądać różnego rodzaju filmy, na których disco polo śpiewają np. politycy. Jednak nie wszystkim raperom przypada do gustu łączenie ich z disco polo. Jakiś czas temu Peja mocno wkurzył się po zrobieniu crossu jego numeru z kawałkiem Pięknych i Młodych. Jak było w przypadku Sobla?

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Sobel i Kizo w hicie Defisa i Miłego Pana

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak brzmiałoby wykonanie jednego z największych hitów disco polo, gdyby podjęli się go Sobel i Kizo. Ich głosy zestawiono w kawałku "Musisz się starać", który stworzyli Miły Pan i Defis. Jak to brzmi? Trzeba przyznać, że.. ciekawie. Jedna z komentujących napisała nawet pod tym filmem "Sobel powinien śpiewać do Disco bo mu pasuje głos". Czy tak rzeczywiście jest? To możecie ocenić sami, słuchając tego wykonu poniżej. Pozostaje mieć nadzieję, że Kizo i Sobel nie zdenerwują się na takie wykorzystanie ich głosów, tak jak miało to jakiś czas temu miejsce w przypadku Peji.