Zespół Mejk z wiosenną premierą. Kawałek był gotowy w ubiegłym roku!

Zespół Mejk z wiosenną premierą. Kawałek był gotowy w ubiegłym roku!/Instagram.com/elwiramejk

18-02-2020

Zespół Mejk z wiosenną premierą. Kawałek był gotowy w ubiegłym roku!

Zespół „Mejk” postanowił uchylić rąbka tajemnicy o najnowszej piosence. Utwór czeka na premierę od jesieni 2019. Wiemy, kiedy usłyszą go fani!

Joker „Miłość tak działa” przedpremierowo w VOX FM. Kiedy?

Zespół Mejk z wiosenną premierą. Kawałek był gotowy w ubiegłym roku!

Twórcy takich piosenek, jak „Tańczę z nim do rana” i  „Bo to miłość” i uczestnicy programu  "Disco Polo Akustycznie w VOX FM", potrafią utrzymać tajemnicę.  Zespół Mejk umie podgrzać atmosferę, jak żaden inny. Formacja z Elwirą Mejk na czele oznajmiła, że niedługo pojawi się nowy kawałek. Zdjęcie do klipu powstały w październiku ubiegłego roku.  „9 października 2019 roku, jeszcze z Igor Wasiewicz-Pawlaczyk realizowaliśmy zdjęcia do MEJKowej nowości. Leżakował klip jak dobre wino, po to, by pokazać go Wam na przywitanie wiosny. No i tak sobie myślę, że czas powoli odkrywać karty. Sukcesywnie będę pokazywać kadry i fotki z realizacji klipu. Muszę Wam powiedzieć, że to będzie BOMBA !” (pisownia oryginalna) - napisała Elwira na swoim fanpage’u na Instagramie.  Nie możemy jeszcze zdradzić tytułu piosenki, ale będzie ją można usłyszeć w pierwszej połowie marca w VOX FM!


 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9 października 2019 r jeszcze z @igorwasiewiczpawlaczyk realizowaliśmy zdjęcia do MEJKowej nowości. Clip Leżakował jak dobre wino, po to, by pokazać go wam na przywitanie wiosny. No i tak sobie myślę, że czas powoli odkrywać karty. Sukcesywnie będę pokazywać kadry i fotki z realizacji klipu. Muszę wam powiedzieć, że to będzie BOMBA ! Dziś pierwsza fotka z wirtuozami @mariuszmejk ❤️@bartekmejk ❤️@igorwasiewiczpawlaczyk ❤️ Tę cudowną fotkę wykonał @bartosz_kusmierski_photography ❤️ @elwiramejk @mariuszmejk #mejk #mejkowa #elwiramejk #tanczeznimdorana #smilgin #smilginaprofessional #internet #instagram #xoxo #followforfollowback #follow #follow4followback #polskadziewczyna #polska #polskamuzyka #music #love #smile #me #xoxo #fit #fitness #fitgirl #fitnessgirl #nowość #wiosna #clip #bomba

Post udostępniony przez Elwira Mejk Official (@elwiramejk)

VOX FM
elwira mejk
Mejk