Koronawirus. Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z pandemią

Koronawirus. Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z pandemią/Instagram.com/_rl9

22-03-2020

Koronawirus. Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z pandemią

Anna i Robert Lewandowscy kolejny raz udowadniają, że maja wielkie serca. Polski napastnik i jego żona zdecydowali się przekazać milion euro na walkę ze skutkami pandemii kornoawirusa. Mimo to nie zabrakło złośliwości wśród internautów.

D-Bomb z nowością w klubowym klimacie. „Jesteś ideałem” hitem wiosny?

Koronawirus. Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z pandemią

Do tej pory popularne małżeństwo sportowców zachęcało swoich fanów, by w czasie pandemii koronawirusa nie wychodzili z domu. Teraz Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się wesprzeć tych, którzy walczą z jej skutkami. Na ten cel przeznaczyli milion euro. „Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem” – napisali Lewandowscy na Instagramie. Fanki Anny Lewandowskiej zaczęły dopytywać o cel darowizny – czy trafi do Polski czy Niemiec.  Żona Roberta odpowiedziała jedynie emotikonką polskiej flagi. 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni🙏 Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. [ENG] We are all aware of the difficulties of the situation around us. Today, we are all playing in one team. Let's be strong in this fight. If we can help someone, let's do it. We have decided to donate EUR 1 million to contribute toward the fight against coronavirus. This situation affects each of us, so we are asking you again: Follow the instructions, listen to those who know best. Be responsible🙏 We believe that we will return to our normal life soon. We are in this together. @annalewandowskahpba #RL9 #RAL

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

koronawirus
Anna i Robert Lewandowscy