Ronnie Ferrari – wiek,piosenki,dziewczyna

Ronnie Ferrari – wiek,piosenki,dziewczyna/materiały prasowe

08-10-2019

Ronnie Ferrari – wiek,piosenki,dziewczyna

O takim sukcesie marzy każdy artysta – jemu udało się to w błyskawicznym tempie. Ronnie Ferrai mimo młodego wieku zawładnął polskim Internetem. Jego hit pt. Ona by tak chciała w ciągu 3 miesięcy został wyświetlony ponad 70 milionów razy. Co z innymi piosenkami, ile lat ma młody wokalista i czy ma dziewczynę? Sprawdziliśmy dla Was wszystko co chcecie wiedzieć o artyście.

Ronnie Ferrari zgubił się w lesie?!

 Ronnie Ferrari – kim jest?

Ronnie Ferrari to pseudonim artystyczny Huberta Kacperskiego. Wokalista pochodzi z Włocławka i ma gołębie serce. Chętnie angażuje się w akcje charytatywne czego możemy dowiedzieć się  między innymi z mediów społecznościowych. Artysta aktywnie korzysta z Facebooka i Instagrama.

Ronnie Ferrari – wiek

Ronnie Ferrari to zodiakalna panna. Urodziny obchodzi  19 września. Obecnie ma 20 lat.

Ronnie Ferrai – piosenki

Ronnie Ferrari ma na swoim koncie kilka kawałków. Jego kariera nabrała rozpędu od momentu pojawienia się na Youtube piosenki Ona by tak chciała. Jednak jedną  z pierwszych, która pojawiła się w Internecie był "Ruskacz", który został opublikowany 25 marca 2017 roku.


Ronnie Ferrari – dziewczyna

Czy Ronnie Ferrari jest wolny? Takie pytanie zadają sobie tysiące fanek. Odpowiadamy  - tak! Hubert Kacperski jest w związku, a jego dziewczyna to  Zuzanna Darga. Poza tym jak powiedział Kasi Morawskiej -  reporterce VOX MUSIC TV – jest wiernym facetem.


dziewczyna
wiek
Ronnie Ferrari