Słynie z doskonałej figury, ale to się może zmielić. Etna tyje na kwarantannie?

Słynie z doskonałej figury, ale to się może zmielić. Etna tyje na kwarantannie?/Instagram.com/etnamusicofficial

31-03-2020

Słynie z doskonałej figury, ale to się może zmielić. Etna tyje na kwarantannie?

Popularna wokalistka disco polo jest doceniana przez fanów głównie za piosenki, ale nie brakuje zachwytów nad jej doskonałą figurą. Etna  czyli Joanna Kaczanowska słynie też z oryginalnych kostiumów scenicznych, które – jak mówi – niedługo mogą przestać pasować.

Top Girls szykują poważne przedsięwzięcie. Fani będą zachwyceni

Słynie z doskonałej figury, ale to się może zmielić. Etna tyje na kwarantannie?

Etna znana jest w świcie disco polo z takich piosenek, jak „Królewna”, „Tańczyć z Tobą chcę” czy „Przytulajka”. Joanna Kaczanowska dała się tez poznać fanom, jak zapalona podróżniczka i prowadząca program Polo Kuchnia. Fani podziwiają nie tylko jej talent wokalny, ale i zgrabną sylwetkę. Podczas pandemii koronawirusa Etna zdecydowała, że zostaje w domu. Podczas szesnastego dnia izolacji wokalistka przyznała, że jeśli jeszcze trochę w nim zostanie niedługo nie zmieści się w sceniczne kostiumy. Na Instagramie napisała również, że tęskni za normalnością i spotkaniami z fanami. Przy okazji zaapelowała, by  Ci dbali o siebie i innych właśnie zostając w domu. My również zachęcamy – zostańcie w domu z VOX FM! O Etnę i jej figurę jesteśmy spokojni z pewnością nic jej nie zaszkodzi!


 

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy będziemy mogli wrócić do normalności??? Podać sobie rękę? Spotkać się? Pracować normalnie? Brakuje mi tego bardzo! Jeszcze trochę posiedzę w domu, to w takie ciuchy koncertowe nie zmieszczę się 🙈🤣 U nas 16 dzień dobrowolna #kwarantanna 🤗 nie wychodzimy nawet na zakupy. Jedynie krótki spacer, unikając ludzi. Z siostrą, czy córką rozmawiam z odległości 5 m na podwórku... to jakiś koszmar🤨 dbajcie o siebie i o innych! #zostanmywdomu dla nas samych, dla pracowników służby zdrowia, dla służb porządkowych. Dziś nie trzeba nawet kiwnąć palcem, by pomóc innym #zostajewdomu #zostajęwdomu _______________________________ #etnamusicofficial #polishgirl #ootd #fashion # #bestoftheday #love #stayhome #stayathome #follow #me #loveit #lovely #instafit #instalive #fit #discopolo

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

Etna
Joanna Kaczanowska
koronawirus