To jeden z najbardziej szalonych artystów disco polo. Kim jest  Czadoman?

To jeden z najbardziej szalonych artystów disco polo. Kim jest Czadoman?/YouTube.com/Czadoman Muzyka

20-10-2019

To jeden z najbardziej szalonych artystów disco polo. Kim jest Czadoman?

Kiedy fani disco polo usłyszeli piosenkę Ruda tańczy jak szalona – sami oszaleli na punkcie Czadomana. Kariera artysty rozkręciła się na dobre w 2014 roku. Jeden z najbardziej szalonych i charyzmatycznych wokalistów disco polo ma wiele pasji, o które fani by go nie podejrzewali. Czas poznać go bliżej!

Czadoman nieźle przesadził!

Kim jest  Czadoman?

Czadoman to pseudonim artystyczny Pawła Dudka (wokalista występuje także pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem). Urodził się  8 lutego 1986 roku. Pochodzi z Opalewa (woj. lubuskie). Karierę rozpoczął w 2013 roku. Najpierw jako wokalista rockowej grupy Arena. Później próbował swoich sił solo grając muzykę z gatunku pop-rock. Jednak działalność skończyła się sporem jego ówczesnym menedżerem. Przybrał więc pseudonim Czadoman, a jego kawałki disco polo zyskały ogromna popularność. Oficjalny teledysk do jego największego przeboju pt. "Ruda tańczy jak szalona" ma ponad 100 mln wyświetleń na platformie Youtube. Wokalista wystąpił także w 9. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Czadoman dał się poznać fanom także jako miłośnik szybkich samochodów i sportów motorowodnych.

Czadoman – żona, dzieci


Czadoman jest w związku małżeńskim. Jego żona ma na imię Mirosława. Mają dwoje dzieci.

Czadoman - piosenki

Najbardziej znane piosenki Czadomana to Ruda tańczy, jak szalona i Jedziemy z blondi oraz najnowsza pt. Dziewczyna z Instagrama. Artysta tworzy także pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Jako Paweł Dudek podkreśla, że jego piosenki powstają prosto z serca. Tak było w przypadku takich utworów jak Kawa czy Zbudujemy Most.